Hakkımızda

  •  
    Z.A.T. Tanıtım Animasyonu
Firmamız 2001 yılında kurulmuştur. Kurumsal logosunu Zayıf Akım Teknolojileri Ltd. Şti.‘nin baş harflerinden alan Z.A.T. bir tesiste ihtiyaç duyabileceğiniz birçok “Zayıf Akım Ürünlerini” tek çatı altında sizlere sunan güçlü bir Proje Firmasıdır.

Z.A.T. uluslararası standartlar ve yönetmeliklere uygun projelendirme, mühendislik hizmetleri sunmakta, deneyimli teknik kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sağlamaktadır.

Ayrıca Z.A.T. hizmet verdiği tüm konularda satış sonrası servis desteği vermekte, yıllık bakım anlaşmaları ile sistemin ilk günkü performansta çalışmasını sağlamak için müşterilerini bu konuda teşvik etmektedir.

Söz konusu konfor, estetik, fonksiyonellik, can ve mal güvenliğidir. Z.A.T. insanların güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlayan, hayatını kolaylaştıran ve konforunu artıran bu sistemleri entegre edebilmektedir. Akıllı bina uygulamalarında Yangın Algılama, Acil Anons ve Tahliye, CCTV, Alarm Sistemi ve Bina Otomasyon Sistemlerinin tek merkezden yönetimini sağlayan Bina Yönetim Sistemi çözümleriyle ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermektedir.

Z.A.T. “Paket Proje Çözümleri Sunar” sloganında da belirtildiği gibi, projenizi paket olarak Z.A.T.’tan almanın avantajları aşağıdaki gibidir;

» Bir projede birçok firma yerine sadece Z.A.T. ile muhatap olursunuz,
» Proje sorumlusu bir kişidir, tüm raporlamanızı bu kişi üzerinden takip edebilirsiniz,
» Ödemeler safhasında Z.A.T. ile muhatap olacağınızdan evrak takibiniz kolay olur.
» Daha anlaşılır ve kolay düzeltilebilir uygulama projeleri alabilirsiniz. Talepleriniz daha kısa sürede düzeltilip uygulamaya konulabilir.
» Projelerde ürün iadeleri ve değişimler kaçınılmaz gerçektir. Bu konuda da talepleriniz hızlı değerlendirilir.