Merkezi Saat

Analog lokal saatler çift ve tek taraflı olmak üzere iki modele sahiptir. Bu modeller 30cm ve 50cm olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. 220 volt besleme ile çalışmaktadır. Master saat ile senkronize olarak çalışan lokal saat master saat ile bağlantısı kesilse bile, bağlantı tekrar kurulana dek kendi başına çalışabilmektedir.

Dijital Lokal Saatler rakam boyutu 5cm ve 10 cm olmak üzere iki model mevcuttur. Aynı zamanda çift ve tek taraflı olmak üzere kendi arasında alt sınıfları vardır. ABS hammadde den üretilmiş olup dış etmenlere karşı dayanıklıdır. 220v besleme ile çalışır.

Master saat ile senkranizasyonlu çalışır. Olası bir baplantı kopmasında, tekrar bağlantı kurulana kadar Merkezi Ana Ünite, merkezi saatin kontrolünü ve senkranizasyonunu sağlayan ana ünitedir. 99 adet Lokal saat baglanti imkani sağlamaktadır. GPS ile bağlantı imkanı vardır. Pc yardımıyla senkranizasyon yapılabilir ve programlanabilir. Dört farklı alarm çıkışı mevcuttur. LCD grafik display sayesinde kullanım daha kolaydır.

Stand alone moduna sahiptir yani kendi başına çalışabilir. Yedekli hotswap calisma imkanına sahiptir. Farklı dünya saatleri için programlama ve gösterme imkanına sagiptir CCTV ve uçuş ekranları gibi sistemler için sinyal aktarım portu vardır.