Honeywell

  •  
    Honeywell x618
INTERNATIONAL  – Honeywell’den Acil Anons Sistemleri
Honeywell X618 "Kim demiş Sesli Alarm Sistemlerinden Müzik dinlenemez"  felsefesiyle yola çıktı. Hem anons hem de müzik yayınını birleştiren Honeywell X618 ürünlerini Z.A.T. güvencesi ile temin edebilirsiniz. Akustik konusunda uzman Honeywell, Yüksek kalitede Hoparlör ve Genel anons alarm sistemleri imalatı ile dünya lideridir. Farklı akustik çözümler üretebilmek için bünyesinde yaklaşık 19.000 Mühendis ve bilim insanı günümüz teknolojisini şık dizayn ile birleştiren Honeywell tasarladığı ürünleri, 100 ün üzerinde imalat merkezinde 122.000 çalışanın üretimi ile dünyanın her yerinde sayısız projelerde başarı ile uygulamıştır.

Honeywell en son tasarımı Leadway Serisi Hoparlörlerin yenilikçi ve yüksek kaliteli performansı çıtayı standartların çok üstüne çıkarmıştır. Kolay montajı, müthiş performansı ve uygun fiyatları ile projelerinizde fark yaratacak Leadway serisi Hoaprlörleri Z.A.T.  güvencesi ile temin edebilirsiniz.

EMPERTECH, Honeywell Audiovisuals a ait bir markadır. EMPERTECH kullanıcı dostu ve rekabetçi fiyatlı Uluslararası onaylı genel analog seslendirme markasıdır.