Rosslare

  •  
    Rosslare Kartlı Geçiş Kontrol Sistemi
İSRAİL – Rosslare Geçiş Kontrol sistemleri “İster Bir, İster Bin Kapı “
Rosslare ürünleriyle tek bir kapınızın kontrolünden, network üzerinden haberleşen gelişmiş komple bina uygulamalarına kadar geçiş kontrol çözümleri... Proximity, Smartcard gibi kart okuyucular ya da biyometrik parmak izi okuyucularla geçiş kontrolü seçeneklerinin yanı sıra entegre video kontrolü ile tek bir geçiş kontrol paneli kullanarak kamera kaydı ve internet üzerinden izleme imkanı da sunmaktadır.

30 yıllık geçmişi olan Rosslare ürünleri ISO9001:2000 kalite ve ISO14001:2004 çevre yönetim sistemi standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Rosslare geçiş kontrol sistemleri, özel çok yüksek güvenlik düzeyi gerektirmeyen tüm ticari ve endüstriyel tesislerinizde güvenle kullanabileceğiniz ekonomik ve stabil bir seçenektir. 30.000 kişiye kadar kullanıcı kapasitesiyle pek çok işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikleri bulunmaktadır.

1 kapıdan, 4000 kapıya kadar genişleyebilen sistemler… Proximity, RFID, Smartcard (Mifare) ve Biyometrik okuyucular… Tek başına çalışan, genişleyebilen veya network olabilen kontrol panelleri… İç ortam, dış ortam ve darbelere dayanıklı kart okuyucular… Video kamera bağlanabilen kontrol paneli ve yazılımı… Esnek ve kolay kullanılabilen işletme yazılımı… Standart ve IP network kontrol panelleri, geniş kart okuyucu ve kart seçenekleri ile Rosslare kullanıcılarına oldukça geniş bir ürün ailesi sunmaktadır.