TDSI

  •  
    TDSi Access Control
İNGİLTERE – TDSI Geçiş Kontrol sistemleri
TDSI Geçiş Kontrol sistemlerini alış veriş merkezleri, eğitim kurumları, hastaneler, oteller, çok katlı iş merkezleri, asansör uygulamaları için ve bankalar, hükümet binaları ve askeri tesisler, havalimanları gibi yüksek güvenlik uygulamaları için kullanabilirsiniz.  Z.A.T. olarak en gelişmiş proximity, RFID, Smart Card, Mifare ve biyometrik giriş kontrol teknolojileri kullanılarak, sizin tüm ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize uygun çözümler oluşturulmakta ve uygulanmaktayız.

TDSI 1982 yılında İngiltere'de kurulmuş bir geçiş kotrol sistemi üreticisi firmadır. Odaklandığı bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla, Avrupa'da güçlü ve güvenilir ürünler üretirken rekabetçi olma konusunda da başarı sağlamıştır. Dünya üzerinde 20.000'den fazla TDSI geçiş kontrol sistemi kurulumu gerçekleştirmiştir.

Sadece kartlı giriş kontrol amaçlı tek kapı uygulamalarından, çok-kullanılıcılı, çok-bloklu LAN/WAN bağlantılı entegre güvenlik ve kartlı giriş kontrol sistemlerine kadar her tip ve büyüklükte sistemleri sorunsuz, güvenilir şekilde uygulanabilmektedir.